Mediju centrs start-up posmā atradīsies Vecrīgā, Aldaru ielā 5, sadarbībā ar Ziedoņa muzeju. Lai gan lielākā daļa aktivitāšu notiks jau minētajā vietā, pasākumi notiks arī citur Rīgā, kā arī reģionos. Aktivitātes sev un saviem vienaudžiem mediju centrā organizēs jauniešu komanda savu mentoru – dažādu mediju nozares profesionāļu – vadībā.

Tuvākie trīs mēneši mediju centrā būs darbīgi: katru ceturtdienu no 17.00 līdz 20.00 notiks publiskie pasākumi, skolēnu brīvlaikā no 23. līdz 26. oktobrim YMH norisināsies Mediju profesiju nedēļa, kurā jaunieši smelsies iedvesmu un pieredzes stāstus no 12 TV, preses, radio un interneta mediju profesionāļiem (Guntis Bojārs, Ieva Alberte, Toms Grēviņš u. c.), kā arī notiks citi pasākumi – semināri, lekcijas, koncerti, filmu vakari utt. Dalība pasākumos ir bezmaksas, un tajos pirmām kārtām aicināti pieteikties vidusskolēni, kas ir savas nākotnes mediju profesijas meklējumos.

YMH projekts ir organizācijas „Avantis” un tās veidotās jauniešu izglītojošās kustības „Young Media Sharks“ aktīvistu un sadarbības partneru no Gētes institūta Latvijā iniciatīva. Projekta start-up posmu atbalsta Vācijas Federālā ārlietu ministrija un Latvijas Izglītības un zinātnes ministrija.

Vācijas vēstnieks Latvijā Rolfs Šute par šo projektu: „Jauniešiem mediju vidē ir iespējams ienest jaunas vēsmas, tādējādi stiprinot daudzveidīgu sabiedrību. Vācijas Ārlietu ministrija un Vācijas vēstniecība Latvijā to aktīvi atbalsta un ir gandarīta par iespēju sniegt finansiālu atbalstu projektam „Young Media House”. Tas ir viens no daudzajiem projektiem, kas tiek īstenoti saistībā ar Vācijas un Latvijas ārlietu ministru 2015. gada 17. aprīļa kopīgo paziņojumu.”

„AVANTIS” ir organizācija jauniešiem, kura jau 15 gadu darbojas, lai sniegtu iespēju jaunajiem izpausties, attīstīt savus talantus, radošumu un prasmes, tādējādi sasniedzot savus sapņus un mērķus. „AVANTIS” darbi rezonē plaši – no kompaktas formas radošām darbnīcām līdz liela mēroga festivālu rīkošanai, TV raidījumu un dokumentālo filmu uzņemšanai

Top