Young Media House ir jauniešu organizācijas Avantis un starptautiskās mediju nometnes Young Media Sharks absolventu radīts projekts, ar mērķi sniegt jauniešiem praktiskas iemaņas mediju satura veidošanā un pasākumu rīkošanā.

Tā ir vieta, kur lekcijās un semināros satikt mediju jomas profesionāļus un iedvesmoties. Vieta, kas pulcē nākotnes spicākos un radošākos mediju prātus.

Lai gan mediju centrs bāzējas Rīgā, tas ir mobils un piedāvā dažādas aktivitātes arī reģionos un dažādās Rīgas vietās. Paši aktivitāšu rīkotāji ir jaunieši, kas mentoru pavadībā realizē idejas, ko piedāvāt vienaudžiem.

Young Media House ikdienā darbojas 30 jaunieši vecumā no 15 līdz 25 gadiem no Junior Media Team. Jaunieši veido savu mediju saturu žurnālistikā, rada video un foto reportāžas, organizē publiskus pasākumus citiem jauniešiem.

Kopš 2020. gada Young Media House ir arī sociālais uzņēmums, kas piedāvā foto, video, rekāmas un apmācības pakalpojumus pašvaldībām un uzņēmumiem.

Patreiz Young Media House ideju hub atrodas Rīgas Latviešu Biedrības namā kopā ar filmu studiju Kultfilma. Aicinām sekot aktualitātēm mūsu FB lapā / Young Media Sharks

Young Media House izveidi un darbību atbalsta Vācijas Federatīvā Ārlietu ministrija, Latvijas Izglītības un Zinātnes ministrija, Altum.

Sadarbības piedāvājumiem rakstiet [email protected]

Top