Young Media House ir jauniešu organizācijas Avantis un starptautiskās mediju nometnes Young Media Sharks absolventu radīts projekts, ar mērķi sniegt jauniešiem praktiskas iemaņas mediju satura veidošanā un pasākumu rīkošanā.

Tā ir vieta, kur lekcijās un semināros satikt mediju jomas profesionāļus un iedvesmoties. Vieta, kas pulcē nākotnes spicākos un radošākos mediju prātus.

Lai gan mediju centrs bāzējas Rīgā, tas ir mobils un piedāvā dažādas aktivitātes arī reģionos un dažādās Rīgas vietās. Paši aktivitāšu rīkotāji ir jaunieši, kas mentoru pavadībā realizē idejas, ko piedāvāt vienaudžiem.

Young Media House ikdienā darbojas 20 jaunieši vecumā no 15 līdz 25 gadiem no Junior Media Team. Jaunieši veido savu mediju saturu žurnālistikā, rada video un foto reportāžas, organizē publiskus pasākumus citiem jauniešiem.

Kopš 2022. gada Young Media House ir arī sociālais uzņēmums, kas piedāvā foto, video, rekāmas un apmācības pakalpojumus pašvaldībām un uzņēmumiem.

Lielākie projekti  : žurnāla Izvēlies izdošana

Jauniešu mediju konference, tiešraides organizēšana

Nometnes “Personības Akadēmija” tiešraides organizēšana

Raidījumu “Virtuve bez kāposta” , “ Cilvēks.jpg” , “Māmiņu sarunas ar Gundegu Rozi filmēšana

Patreiz Young Media House ideju hub atrodas Latvijas Televīzijā  . Aicinām sekot aktualitātēm mūsu FB lapā / Young Media Sharks

Sadarbības piedāvājumiem rakstiet [email protected]

Top