Avantis un “Young Media House” kopā ar Ogres jauniešu māju 29.septembrī rīkos “Mediju meistarklases” jauniešiem un visiem šīs jomas interesentiem, kuri vēlas apgūt jaunas prasmes vai papildināt esošās zināšanas radošajā rakstīšanā, video filmēšanā, kā arī sociālo tīklu satura veidošanā. Pasākums norisināsies Ogres Jauniešu mājā (Brīvības ielā 40) un pateicoties, Vācijas vēstniecības atbalstam,  pieejams pilnīgi bez maksas.

Pasākuma programma:

16.00–17.00 Radošā rakstīšana ar Gundegu Rozi

Gundega vairāk nekā divdesmit gadu strādā žurnālistikā, no kuriem beidzamie divpadsmit veltīti sieviešu auditorijas izdevumiem. Bijusi galvenā redaktore tādiem sieviešu žurnāliem kā “Santa”, “Ieva”, “Cosmopolitan” un “Shape”, kā arī veidojusi tematiskos izdevumus par modi, skaistumu un veselīgu dzīvesveidu. Gundega ir izdevusi Latvijas mēroga bestsellerus “Dimanti tavā pagalmā” un “Mammas zina vislabāk”, kā arī veido “YouTube” raidījumu “Māmiņu sarunas ar Gundegu Rozi”.

17.00–18.30 Video filmēšana ar Mārtiņu Taukaču.

Mārtiņš 17 gadu vecumā dibināja pats savu video satura veidošanas uzņēmumu “Cliptell”, kur vēl aizvien vada filmēšanas komandu un ir galvenais operators, kā arī režisors. Mārtiņš ir arī LTV raidījumu “Strops/ burtošanas sacensības”, “Supernova aizkadri” režisors. Jaunais uzņēmējs ir arī nometnes Young Media Sharks absolvents.

18.30–20.00  Sociālo tīklu video veidošana ar Lauri Zalānu.

Lauris ir “RADIO TEV” ētera personība, sociālo tīklu satura veidotājs un skatuves cilvēks. Ieguvis balvu “Latvijas mīļākais infulenceris” “Nickelodeon” balvu ceremonijā “Kids’ Choice Awards”.

Ieeja bez maksas. Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama, bet krēslu skaits ir ierobežots 🙂

Pasākums notiks, pateicoties Vācijas vēstniecības Rīgā atbalstam.      

Top