Sestdien, 5. septembrī, sarunu festivāla LAMPA ietvaros norisināsies Young Media Sharks diskusijas jauniešiem, kuras iespējams gan apmeklēt klātienē Rīgas Latviešu biedrības namā, gan vērot tiešsaistē.

Plkst. 12.00 diskusijā Vai tradicionālie mediji noliks karoti?! tiks meklētas atbildes uz jautājumiem par digitalizācijas ietekmi uz medijiem, žurnālistikas nākotni, kā arī prasmēm, kam jāpiemīt, lai spētu kvalitatīvi lietot mediju saturu. Young Media Sharks jaunieši kopā ar Pieci.lv raidījumu producenti Karmenu Stepanovu, interneta personību Roju Rodžeru un Re:Check žurnālisti Sabīni Bērziņu mēģinās atšķetināt, kāda nākotne gaida medijus un kā jāmainās mums pašiem.

Savukārt plkst. 17.00 diskusijā No pagrīdes līdz arēnai: kāpēc būt “underground” mūziķim Latvijā? uzzināsim, kāda ir veiksmes atslēga mūzikā, kas nosaka, vai mūziķis kļūs populārs, un vai slava vienmēr nozīmē panākumus. Young Media Sharks jaunieši sarunāsies ar mūzikas producentu Dj Rudd, reperi ansi, Rinaldu no grupas Jānis un Jāni Niedru no grupas Blue Jeans Serenade.

Diskusijas varēs vērot klātienē Rīgas Latviešu biedrības namā, iepriekš reģistrējoties vietnē https://bit.ly/3aU53fo. Pasākums tiks pārraidīts Young Media Sharks Facebook kontā un mājaslapā festivalslampa.lv.

Diskusijas rīko biedrības Avantis jauniešu kustība Young Media Sharks – izglītojoša iniciatīva, kas atbalsta jauniešus un palīdz viņiem attīstīt sevi komunikācijas un mediju jomā. Programma piedāvā starptautisku mediju nometni Young Media Sharks, plašas iesaistes iespējas jauniešu žurnālā Izvēlies un mediju centrā Young Media House. Projektu atbalsta Vācijas Federālā Ārlietu ministrija.

Informāciju sagatavoja
Marta Muižniece,
[email protected]

Top